ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy 10-22 | Spotkania i Dania 10-22

Dechy

Pyszne jedzenie na wagę i nie tylko
Inspirowane tradycją dawnych bielańskich potańcówek, które były sercem rozrywkowej mapy stolicy. Doskonałe miejsce by zrelaksować się po pracy i rozpocząć weekend z przyjaciółmi. To tu wpada się na drinka, przekąski i uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych, które są zapowiedzią udanego wieczoru. Zapraszamy do jednego z najmodniejszych miejsc w Warszawie!

Dechy icon
Dechy background pattern
Sprawdź Aktualności
Galeria Mlociny loupe icon

Kuchnia meksykańska

Gringo to tutaj spróbujesz pysznych dań meksykańskich przygotowywanych z wysokogatunkowych, oryginalnych produktów i naturalnych przypraw. To tu spróbujesz oryginalnego Taco lub Buritto w wersji klasycznej lub zupełnie innych odsłonach!

Kuchnia turecka

Restauracja „Kebab King” to lokal łączący w sobie cechy fast fooda i restauracji. Serwowana jest tu kuchnia turecka, z pysznym i świeżym kebabem na czele. Można go dostać w trzech odsłonach (tortilla, bułka, na talerzu) oraz z dwóch rodzajów mięsa (mięso wołowo-baranie oraz kurczak). Dodatkowo serwowane są świeże warzywa, frytki, kasza, różne sosy, a także zimne napoje i piwo. W menu nie brakuje też pozycji bezmięsnych z myślą o wegetarianach, na przykład kebab z falafelem i hummusem oraz warzywami.

Kuchnia orientalna

Miłośnicy orientu również nie będą zawiedzeni, odwiedzając Dechy w Galerii Młociny na Bielanach. To tutaj możesz zajść do restauracji „Express Oriental” serwującej pyszne dania kuchni azjatyckiej w formie jedzenia na wagę. Dzięki temu sam możesz wybrać, co chcesz zjeść oraz jak dużo. Oprócz tego możesz skorzystać z opcji samodzielnego skomponowania dań na bazie makaronu oraz wybranych dodatków. W ofercie znajdziesz także świeże, lekkie sałaty i orzeźwiające koktajle.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern