Sprawdź Aktualności
biura podróży - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

biura podróży

W Galerii Młociny zaplanujesz podróż od A do Z dzięki bogatej ofercie znajdujących się tu biur podróży. Nie pozostaje nic innego jak rezerwować miejsce, a następnie udać się do jednego z naszych sklepów po nową walizkę.

broccoli pattern
loupe icon

Biura podróży w Galerii Młociny na Bielanach

Galeria Młociny to miejsce, w którym nie tylko zrobisz codzienne zakupy, ale kupisz także wymarzoną wycieczkę. Wszystko dzięki obecności wielu biur podróży w jednym miejscu. Dzięki temu możesz porównać różne oferty i wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i możliwościom finansowym.

Biuro podróży TUI w Warszawie

Biuro podróży TUI w Warszawie na Bielanach tworzy zespół profesjonalistów, którzy kochają podróże, a ponadto mają szeroką wiedzę z zakresu turystyki i rekreacji. To wieloletni piloci wycieczek i rezydenci, którzy swoją wiedzę i umiejętności poszerzają dzięki wyjazdom służbowym i szkoleniom. Wszystko to sprawia, że dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta przygotują odpowiednią ofertę. Dużym atutem biura podróży TUI jest dogodna lokalizacja w centrum Warszawy.

Biuro podróży ITAKA w Warszawie

Biuro podróży ITAKA to od 2009 roku niekwestionowany lider na rynku turystycznym. Świadczą o tym liczne nagrody za wysoką jakość usług, między innymi: Wielka Perła Polskiej Gospodarki, Rzetelna Firma czy Laur Konsumenta. ITAKA posiada najobszerniejszą i najbardziej zróżnicowaną ofertę spośród biur podróży na polskim rynku – ponad 100 kierunków na całym świecie, zarówno tych ulubionych przez Polaków, jak i jeszcze nieodkrytych nowości.

Biuro podróży Rainbow w Warszawie

Biuro podróży RainbowTours powstało w roku 1990 i obecnie jest jednym z wiodących organizatorów wycieczek w całej Polsce. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, a w 2010 roku przystąpiło do programu Rzetelna Firma. Jest także jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Wszystko to poświadcza wiarygodność, duże doświadczenie i pasję biura RainbowTours. Można więc mieć pewność, że wybrane tu wczasy będą udane.

Biuro podróży Coral Travel w Warszawie

Coral Travel to jeszcze jedno biuro podróży na Bielanach w Galerii Młociny. Coral Travel, a konkretnie Coral Travel Wezyr Holidays to część międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding. Co roku Coral Travel wzbogaca swoją ofertę o kolejne kierunki podróży. Flagowym kierunkiem jest Turcja, ale oprócz tego biuro proponuje wyjazdy do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egiptu oraz krajów egzotycznych, takich jak Dominikana, Kuba, Tajlandia czy Meksyk i wiele innych.

Ubezpieczenie podróży w Galerii Młociny

Już wkrótce w Galerii Młociny odbędzie się otwarcie CUK Ubezpieczenia umożliwiającego korzystne ubezpieczenie swojej wycieczki.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern