Sprawdź Aktualności
banki/finanse - Galeria Młociny ScheduleKarta Podarunkowa
Watch icon

Dziś: Sklepy Nieczynne | Spotkania i Dania 10-21

banki/finanse

Nasze największe centrum handlowe na warszawskich Bielanach to miejsce, w którym załatwisz najważniejsze sprawy finansowe, a także możesz sprzedać lub nabyć waluty w atrakcyjnych cenach. Placówki bankowe oraz liczne kantory czekają na Ciebie przez cały dzień. W godzinach otwarcia naszego centrum handlowego.

broccoli pattern
loupe icon

Banki i finanse w Galerii Młociny

W Galerii Młociny na Bielanach możesz zadbać o swoje finanse w licznych placówkach bankowych. Oprócz tego nabędziesz bądź sprzedasz waluty w atrakcyjnych cenach w kantorach, również dostępnych na terenie naszej galerii w godzinach jej otwarcia.

Placówki bankowe

W Galerii Młociny można spotkać placówki różnych banków. Należą do nich: mBank, Getin Bank oraz Bank Millennium.
mBank jako pierwszy stał się w pełni internetowym bankiem, a obecnie wyznacza kierunki rozwoju bankowości mobilnej i online. Świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich grup Klientów z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, prywatnej i korporacyjnej.
Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A. Swoją ofertę kieruje głównie do Klientów Indywidualnych, a także małych i średnich firm. Jest on dostępny w blisko 450 oddziałach własnych i franczyzowych oraz u wielu pośredników. Ponadto Klienci mogą korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej.
Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank komercyjny z bogatą ofertą dla każdego rodzaju Klientów. Millennium to bank innowacyjny, który stale wprowadza nowe udogodnienia do bankowości mobilnej i internetowej. Klienci Indywidualni mogą uzyskać na korzystnych warunkach pożyczkę gotówkową i konsolidacyjną, kredyt hipoteczny, a także założyć konto lub skorzystać z kart kredytowych Millennium Impresja i Millennium Alfa.

Kantor na Bielanach

Oprócz załatwienia spraw bankowych w Galerii Młociny możesz także wymienić waluty w korzystnej cenie. Na terenie galerii na Bielanach znajdują się liczne punkty wymiany walut, między innymi kantor KORONA, oferujący skup i sprzedaż wielu walut, w tym walut turystycznych, także w cenach hurtowych. Dzięki dostępności kantorów i banków w jednym miejscu możesz załatwić ważne sprawy finansowe podczas zwykłych zakupów.

Ta strona używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki w tym zakresie, oznacza zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w naszej polityce prywatności.

Dowiedz się więcej Galeria Młociny cookies pattern