20.06.2016

VAN GRAAF WYBIERA GALERIĘ MŁOCINY

vangraaf-com-logo

VAN GRAAF, jeden z największych domów mody typu multibrand, otworzy swój nowy sklep w Polsce w Galerii Młociny. Firma oferująca kolekcje prestiżowych międzynarodowych marek poszerzy ofertę modową nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego, który powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra. Niemiecka firma ulokuje się na powierzchni ok. 3 000 m2.

„Oferta modowa Galerii Młociny stale poszerza się o renomowane marki. Obecnie mamy przyjemność przedstawić dużego gracza, który dołączył do grona naszych najemców z sektora fashion – firmę VAN GRAAF. Nowy najemca oferuje stylową odzież najwyższej jakości, w tym kolekcje basic, designerskie propozycje prosto z pokazów mody i młode marki kreujące najnowsze trendy. Wkrótce będziemy ogłaszać kolejnych nowych najemców w Galerii Młociny” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

Firma VAN GRAAF w krótkim czasie zbudowała mocną pozycję w Europie otwierając sieć salonów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce, Austrii,  Szwajcarii,  Czechach  i  na  Węgrzech. W 2016 r. firma uruchomiła w Polsce sklep internetowy.