26.01.2017

SŁODKI NAJEMCA W GALERII MŁOCINY

DD-Logo

W Galerii Młociny będzie jeszcze pyszniej! Umowę najmu podpisała marka Dunkin’ Donuts, która zajmie lokal o powierzchni 90 mkw. Na warszawskich Bielanach trwa budowa nowoczesnego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego, w którym docelowo działać będzie ok. 220 lokali handlowych i usługowych oraz food court z ogródkami restauracyjnymi na zielonym dachu.

„Powstająca Galeria Młociny to nie tylko centrum handlowe. Będzie to przede wszystkim przyjazne miejsce spotkań zachęcające do spędzania wolnego czasu. Z tą myślą intensywnie rozwijamy ofertę kulinarną. Obecność lokalu Dunkin’ Donuts oznacza wzbogacenie jej o kolejną markę popularną wśród polskich konsumentów” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

Dunkin’ Donuts to znana na całym świecie amerykańska sieć kawiarni serwujących wspaniały wybór donutów – klasycznego amerykańskiego przysmaku. Oprócz pączków z dziurką w lokalach można zjeść pyszne śniadanie w postaci gorących, przygotowywanych na miejscu bajgli oraz kanapek, a także wypić doskonałą kawę w atrakcyjnej cenie.

Franczyzobiorcą Dunkin’ Donuts w Polsce jest Varsovia Food Company Sp. z o. o., która obecnie posiada łącznie 7 lokali w Warszawie i w Łodzi, a wciągu najbliższych 6 lat planuje otworzyć kolejnych 37. Pierwsza kawiarnia otwarta została ponad rok temu, a marka w krótkim czasie zdobyła wielu lojalnych klientów.