25.07.2016

POPULARNE MARKI BIŻUTERYJNE WKRACZAJĄ DO GALERII MŁOCINY

1_Apart_web_s-400x200

Apart, Bijou Brigitte, YES i Swatch to tylko niektóre marki z rynku biżuterii i zegarków, które postawiły na Galerię Młociny. Siedem sklepów zajmie łącznie 460 m2 w nowoczesnym kompleksie handlowo-usługowo-rozrywkowym, który powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra.

„W ostatnim czasie intensywnie budowaliśmy bazę najemców modowych wchodząc we współpracę z największymi markami. Podobnie postępujemy w przypadku tworzenia oferty biżuterii i akcesoriów – stawiamy na najlepsze polskie i zagraniczne firmy” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

Apart, lider na polskim rynku biżuteryjnym, ulokuje się na powierzchni 131 m2. Na Galerię Młociny postawiły też cztery inne rodzime firmy. Sklep o powierzchni 61 m2 otworzy YES, znana polska firma jubilerska oferująca doskonałej jakości ozdoby i zegarki, a 66 m2 Briju, jeden z najlepszych producentów biżuterii w Europie Środkowej z historią działalności sięgającą 1920 r. Lokale o wielkości 43 m2 oraz 37 m2 zajmą odpowiednio Zibi i Swiss, renomowani sprzedawcy zegarków i akcesoriów. Nowopowstającej galerii zaufały też znane marki zagraniczne oferujące głównie biżuterię i zegarki, jak niemiecka Bijou Brigitte (65 m2) i szwajcarski butik Swatch (57 m2).