05.10.2016

MENSA HOME CZYLI PIĘKNE WNĘTRZA W GALERII MŁOCINY

image-1

Mensa Home, sieć oferująca artykuły do aranżacji i wyposażenia wnętrz, powiększy ofertę Galerii Młociny. Będzie to pierwszy sklep tej marki w stolicy. W kompleksie handlowo-usługowo-rozrywkowym, który powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra, powstanie sklep Mensa Home o powierzchni 900 m2.

Cieszy nas, że możemy zaoferować ciekawą ofertę produktów do aranżacji i wyposażenia wnętrz. Obecność Mensa Home wśród naszych najemców to gwarancja zaspokojenia praktycznych i estetycznych potrzeb naszych klientów” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

W ofercie sklepów wnętrzarskich Galerii Młociny jest już Zara Home, marka sieci INDITEX. Teraz dołączyła do niej Mensa Home – polska sieć sklepów, w której poszukujący ponadczasowych inspiracji znajdą m.in. gustowną porcelanową i szklaną zastawę, sztućce, świeczniki i świece oraz wiele innych elementów dekoracyjnych do domu takich marek jak m.in. Villeroy & Boch, Rosenthal, Versace, Wedgwood, WMF, Brabantia, Bugatti, Peugeot i Kyocera. Sklepy sieci działają w sześciu miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, we Wrocławiu i w Krakowie.