29.09.2016

GO SPORT W GALERII MŁOCINY: OFERTA DLA AKTYWNYCH

logo-GO-Sport-660x300

Francuska marka GO Sport, największy w Europie dystrybutor artykułów sportowych,  podpisała umowę najmu z Galerią Młociny. Francuski sklep zajmie 1150 m2 na parterze i wzbogaci ofertę sportową kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego, który powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra.

Miłośnicy aktywnego stylu życia i mieszkańcy Bielan mogą mieć powody do zadowolenia. W ofercie sportowej centrum handlowego jest już Calypso Fitness Club (ponad 2 tys. m2 na pierwszym piętrze). Teraz Galerię Młociny wybrał kolejny gracz, czyli GO Sport. Sieć liczy ponad 350 sklepów sportowych w pięciu krajach, z których 30 działa w Polsce. Oferuje odzież, obuwie i sprzęt sportowy znanych światowych brandów służące do uprawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, a także ogromny wybór produktów pod własną marką.

 „W 2018 r. sieć GO Sport Polska powiększy się o dziesiąty sklep w Warszawie, co pozwoli nam na zwiększenie naszego udziału w tym rynku. Rozwój sieci pozostaje naszym priorytetem” – powiedział Sébastien Jedrej, Dyrektor Generalny GO Sport Polska.

„Na Bielanach, które posiadają świetne tereny rekreacyjne oraz liczne ścieżki biegowe i rowerowe, wyraźnie widać, że coraz więcej ludzi lubi aktywnie spędzać czas i uprawiać sporty. Cieszymy się z podpisania kolejnej umowy z najemcą z tego segmentu czyli GO Sportem. Dzięki temu lokalni mieszkańcy będą mieli u nas ogromny wybór” – powiedział Michał Masztakowski.