24.02.2017

GALERIA MŁOCINY PIĘKNIEJE W OCZACH!

Douglas_SW_sRGB_Plain_200mm_RZ

Galeria Młociny ogłasza kolejnych najemców z segmentu urody. Niemiecka perfumeria Douglas zajmie niemal 300 m kw., sklep o powierzchni 37 m kw. otworzy brytyjska sieć The Body Shop, a 40-metrowy lokal zajmie kultowa marka makijażowa MAC. Galeria Młociny, nowoczesne centrum handlowo – usługowo – rozrywkowe, powstaje na warszawskich Bielanach.

„Uważamy, że sukces jest efektem dogłębnej znajomości rynku i potrzeb konsumentów. Ofertę Galerii Młociny tworzą silne i wyraziste marki, oferujące wyjątkowe doświadczenia zakupowe. Dzięki nowo podpisanym umowom z popularnymi sieciami z segmentu urody, czyli Douglas, The Body Shop i MAC, nasi klienci mogą liczyć na szeroki wybór najlepszych marek w swojej bezpośredniej okolicy” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

Sieć perfumerii Douglas liczy w Polsce 124 salony oraz sklep internetowy. Nowatorski koncept łączy prezentację marek z częścią usługową i najnowszymi technologiami, m.in. terminalami zakupowymi połączonymi ze sklepem online. Klienci mają do wyboru blisko 40 tys. produktów ponad 300 światowych i polskich marek, w tym aż 70 na wyłączność.

Body Shop oferuje naturalne, etyczne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, w tym wegetariańskie i wegańskie, zawierające starannie wyselekcjonowane składniki z całego świata. The Body Shop jako pierwsza firma kosmetyczna wprowadził zasady uczciwego handlu oraz opakowania w całości poddające się recyklingowi. W Polsce pod tą marką działa 14 sklepów.

Kanadyjski MAC, który w Polsce ma 22 sklepy, jest kultową marką wśród profesjonalnych makijażystów oraz miłośniczek piękna i perfekcyjnie wykonanego make-upu. Oferuje ogromny wybór kosmetyków kolorowych w całej palecie odcieni, faktur i efektów. Klienci mogą liczyć na eksperckie porady i pomoc w doborze odpowiedniego kosmetyku.

„W Galerii Młociny poszukiwacze najnowszych trendów w makijażu i pielęgnacji będą mieli wspaniały wybór. Przypomnę, że niedawno informowaliśmy o tym, że otworzy się u nas perfumeria Sephora, będzie też drogeria Rossmann” – dodał Michał Masztakowski.