19.09.2016

GALERIA MŁOCINY NIE ZWALNIA TEMPA, SMYK NOWYM NAJEMCĄ

smyk-min1

SMYK, międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, postawiła na Galerię Młociny. W kompleksie handlowo-usługowo-rozrywkowym, który powstaje w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra, powstanie SMYK o powierzchni 672 m2.

Poszukiwacze zabawek, artykułów szkolnych, książek czy multimediów znajdą swoje ulubione produkty pod jednym dachem w nowym sklepie SMYK. Oprócz produktów wiodących marek dziecięcych takich jak Lego, Fisher-Price czy Mattel, sieć oferuje popularne marki własne, COOL CLUB (ubrania i buty) oraz SMIKI (zabawki i akcesoria niemowlęce). Obecnie sieć sklepów SMYK obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę, ale także Rosję, Rumunię i Ukrainę.

„Od wielu lat konsekwentnie realizujemy strategię dynamicznego rozwoju sieci sklepów w całej Polsce. Chcąc dotrzeć z naszą ofertą do możliwie najszerszego grona klientów skupiamy się na tych obiektach, które są lub mogą stać się ważnymi miejscami na zakupowej i często rozrywkowej mapie regionu. Oczywiście nie zapominamy również o wciąż rozwijającej się Warszawie, w której mamy już kilkanaście sklepów w różnych formatach. Galeria Młociny doskonale wpisuje się w naszą koncepcję rozwoju. Jestem przekonany, że nasz sklep w tej lokalizacji zdobędzie szerokie grono lojalnych klientów” – powiedział Paweł Oskędra,  Property Director sieci SMYK.

„Bielany, gdzie powstaje Galeria Młociny to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, w której już niedługo zostanie oddanych ponad 6 tys. nowych mieszkań, a także planowane są kolejne inwestycje mieszkaniowe.” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group. „Oznacza to, że w naszym sąsiedztwie przybędzie młodych rodzin z dziećmi, dla których dzięki naszemu nowemu najemcy, sieci  SMYK, przygotujemy doskonałą ofertę zabawek i artykułów dziecięcych” – dodał Michał Masztakowski.