09.02.2017

CCC I WOJAS ZAJMUJĄ PONAD 1500 M KW. W GALERII MŁOCINY

logo_CCC_podstawowe_CMYK

Do Galerii Młociny pewnym krokiem wchodzi sektor obuwniczy. Nowoczesne centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, którego budowa trwa obecnie na warszawskich Bielanach, wybrały marki CCC (1420 m kw.) i Wojas (126 m kw.).

„Oferta modowa w Galerii Młociny jest coraz bogatsza. Teraz na nasze centrum postawiły czołowe polskie marki obuwnicze, CCC i Wojas, które doceniły potencjał tej lokalizacji i podjęły decyzję o wynajęciu powierzchni” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.

CCC SA, największa detaliczna spółka obuwnicza w Europie Środkowej i największy producent obuwia w Europie, zajmie w Galerii Młociny 1420 m kw. Grupa CCC na koniec 2015 roku posiadała 825 salonów w 14 krajach, o łącznej powierzchni sprzedaży 426,8 tys. m kw. Galerię Młociny wybrała też marka Wojas S.A., która otworzy sklep o powierzchni 126 m kw. Wojas to jeden z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią blisko 180 salonów firmowych w Polsce, Czechach, Białorusi, Węgrzech i  na Słowacji oraz produkuje kilkaset tysięcy par obuwia rocznie.