22.08.2016

C&A W GALERII MŁOCINY

Cea6

Bogata oferta modowa Galerii Młociny teraz jeszcze atrakcyjniejsza! W sierpniu podpisana została umowa najmu z marką C&A, która na pierwszym piętrze otworzy  lokal o powierzchni ponad 1600 m2. Tym samym jeszcze więcej światowej mody wkracza do nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego, powstającego w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie – na Bielanach, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Młociny ze stacją metra.

C&A Europe ma ponad 1 575 sklepów w 21 krajach europejskich i zatrudnia ponad 35 000 pracowników. Jest jedną z wiodących sieci odzieżowych w Europie, a jej sklepy odwiedzają ponad dwa miliony osób dziennie. C&A oferuje świeży, nowoczesny styl dla całej rodziny, w najlepszej jakości i po uczciwej cenie. Każda marka C&A ma swoją własną estetykę i wizerunek.

„Obecność kolejnej popularnej marki w Galerii Młociny to wynik aktywnie prowadzonej komercjalizacji centrum. Szczególną wagę przykładamy do budowania różnorodnej oferty modowej i współpracy z wiodącymi markami z tego segmentu. Dlatego cieszy nas, że tak lubiana przez Polaków marka jak C&A wybrała Galerię Młociny i zaufała naszemu konceptowi nowoczesnego kompleksu handlowo-usługowo-rozrywkowego oraz doceniła jego świetną lokalizację” – powiedział Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu Master Management Group.