Właściciel i zarządca

EPP (Echo Polska Properties) to holenderska spółka notowana na dwóch giełdach, w Johannesburgu i Luksemburgu, działająca według formuły REIT i inwestująca w sektorze nieruchomości, zwłaszcza nieruchomości handlowych, biurowych i przemysłowych na terenie całej Polski.

Zdywersyfikowany portfel aktywów EPP obejmuje 9 projektów biurowych i 14 projektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 640 000 m2 oraz dwa obiekty wielofunkcyjne w budowie. Budynki zlokalizowane są w 18 największych miastach Polski o silnej gospodarce i wysokiej sile nabywczej, a także atrakcyjnych dla międzynarodowych inwestorów. Celem EPP jest stworzenie w Polsce największej, generującej przychody platformy rentownych aktywów handlowych, biurowych i magazynowych, przynoszących wysokie stopy zwrotu swoim akcjonariuszom.

Ponad130
zrealizowanych projektów

Od1996 roku
notowana na GPW
w Warszawie

Ponad1,3 mln m2
dostarczonej powierzchni

Właściciel i deweloper

Bez względu na to jak zmienia się świat, tworzymy miejsca istotne. Inspirujące, żywe, otwarte, należące do miast i zmieniające się wraz z nimi. Bo czujemy się częścią przyszłości i patrzymy na nią z ludzkiej perspektywy.

Echo Investment

Miejsca dla ludzi

Największa polska firma deweloperska realizująca inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, biurowym oraz centrów handlowych. Od 1996 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ma na koncie 130 inwestycji o łącznej powierzchni przekraczającej 1,3 mln m2, w kilkudziesięciu miastach Polski.

Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej Griffin Real Estate–Oaktree–PIMCO. Firmę wyróżnia kompleksowe podejście do każdego z projektów, skoncentrowane na połączeniu optymalnej jakości, estetyki, nowoczesnej, przyjaznej środowisku technologii ze świadomością ich społecznej roli.

Ponad130
zrealizowanych projektów

Od1996 roku
notowana na GPW
w Warszawie

Ponad1,3 mln m2
dostarczonej powierzchni

Nic Cię nie ominie

Obróć urządzenie do pionu

i dalej przeglądaj stronę